Apie mus

12:00 - 19:00
Uždarytas

Galerija „Menų tiltas“ Užupyje, šalia Užupio angelo, veiklą pradėjo 2012 m. kovo mėn. Prioritetinė galerijos veiklos kryptis – XX-XXI a. užsienio lietuvių dailininkų kūrybos reprezentavimas.

Galerija palaiko glaudžius asmeninius ir profesinius ryšius su Vytauto Kasiulio, Prano Lapės ir Pranu Gailiaus artimaisiais Prancūzijoje ir Kęstučiu Zapkumi Amerikoje. Galerija savo erdvėse yra surengusi Prano Gailiaus, Žibunto Mikšio, Prano Lapės ir Adomo Galdiko kūrybos parodas. Galerijos iniciatyva (bendradarbiaujant su žurnalistu Valdu Papieviu) buvo surengtos iš Lietuvos kilusių ir su Paryžiumi susijusių menininkų reprezentacinės parodos Lietuvoje.

Užupyje galeriją įkūrusi viešoji įstaiga „Menų tiltas“ surengė per dvidešimt personalinių ir jungtinių menininkų kūrybos parodų galerijos „Menų tiltas“ ir kitose ekspozicinėse erdvėse.

Ne mažiau aktuali galerijos veiklos sritis – kasmet rengiami tapybos plenerai Italijoje, Prancūzijoje bei kilnojamosios plenerų parodos užsienio ir Lietuvos galerijų erdvėse.

Galerijos veikla apima ir kūrinių – grafikos, tapybos, skulptūros – pardavimą bei konsultacijas norintiems įsigyti meno kūrinį ar formuoti nuosavas meno kolekcijas.

GALERIJOS SIŪLOMOS PASLAUGOS

Ekspozicinės erdvės nuoma individualioms ir grupinėms parodoms rengti. Galerija „Menų tiltas“ turi dvi parodines sales. Bendras galerijos parodinis plotas – 85 m2. Galerijos sienų aukštis – 2,85 m.

Automobilio, pritaikyto transportuoti kūrinius, nuoma.

Paveikslų kabinimas, pagalba pritaikant interjere.

Konsultavimas įsigyjant paveikslą, pagalba formuojant kolekciją.

Meno vakarų organizavimas įmonėms (vieno ar kelių menininkų vernisažas, paskaita, vyno taurė ir užkandžiai).